Tam 10 yıl sonra dergimizin abone bedeli değişiyor

Bildiğiniz üzere Emel 2009 senesinde yeniden yayına başladığında abone bedelimiz yıllık 50 TL / 50$ olarak belirlenmişti. İki yıl öncesine kadar düzenli yayımlayamadığımız dergimizin bedelini o günden bu güne kadar, Vakfımızın da imkanlarını kullanarak, artırmadık.

Ne yazık ki günümüzün ekonomik şartlarında yayıncılık dünyası ciddi sıkıntılar yaşıyor. Gazete ve dergiler birbiri ardınca kapanıyorlar. Kağıt, baskı, posta, dağıtım masraflarını karşılamak gün geçtikçe zorlaşıyor.

Bugün ise 50 $ aşağı yukarı 275 TL'ye tekabül ediyor.

1 Ocak 2019 tarihinden itibaren dergimizin abone bedeli 75 TL (4 sayı) olacak. Yıl sonuna kadar dergimize eski abone bedelinden (50 TL) abone olabilir veya aboneliğinizi 4 sayı daha uzatabilirsiniz.

Basılı dergi istemeyip de sadece internet aboneliğini devam ettirmek isteyen dostlarımız için abone bedelimiz ise yıl başından itibaren 45 TL olacak. Yıl sonuna kadar dergimize eski abone bedelinden (30 TL) internet abonesi olabilir veya aboneliğinizi 1 yıl süreyle daha uzatabilirsiniz.

Dergimizi Türkiye ve dünyadaki üniversite kütüphanelerine ücretsiz göndererek akademisyen ve öğrencilerin istifadesine sunuyoruz. Dergimize abone olarak verdiğiniz destek bu alanda yapılan çalışmaları da desteklemek manasına geliyor.

...Emel Dergisi arşivini dijital ortama aktarma çalışmamız devam ediyor.

Internet sitemizdeki arşive aktarılmış makale sayısı : 465KIRIM Haber
KERÇ'TEKİ DEHŞET VERİCİ SALDIRI HAKKINDA

20.10.2018 : 17 Ekim'de işgal altındaki Kırım'da hepimizi dehşete düşüren bir olay yaşandı. Kerç Teknik Yüksek Okulunda 18 yaşında bir "Rus" öğrencinin patlattığı bomba neticesinde çoğu çocuk 21 kişi hayatını kaybetti.


İsmail Bey Gaspıralı Üniversitesi fikri Cumhurbaşkanlığı’nda

19.10.2018 : Emel Kırım Vakfı, Cumhurbaşkanlığı’na "İsmail Bey Gaspıralı Üniversitesi" açılması için resmi başvuruda bulundu.


Gaspıralı İsmail Bey Üniversitesi mi?

29.09.2018 : "Türkiye’de onlarca üniversite var, Türk Cumhuriyetlerinde var, bırakın bu muhteşem insanın adının bir üniversite adının verilmesini bir yana, adına bir enstitü bile yok."


Son sayımızdan
...

Başyazı

Putin Rusyası, Vatan Kırım’ı işgal ettiğinden beri Kırım Tatarlarına karşı yürüttüğü baskı ve zulüm siyasetine onların medeniyetlerini de dahil etti. Kırım Tatarlarının asırlar boyunca meydana getirdiği Kırım’daki zengin Türk-İslam medeniyetine karşı saldırıların hedefi, bu medeniyetin kalbi olan Hansarayı oldu. Hansaray, Kırım Tatarlarının geride kalan maddî kültür miraslarından en önemlisi, Vatan Kırım’da on yıllarca yok sayılan varlıklarının simgesidir.

...

Z.KARATAY

Oku

...

EMEL KIRIM VAKFININ 2017 FAALİYETLERİ

Vakfımızın 2017 yılındaki faaliyetleri...

...

Oku


Faaliyetlerimizden haberdar olmak için:

e-mel : Emel Kırım Vakfı e-bülteni

* zorunlu alan
Sosyal Medya
*
Sosyal Medya